Mediamuuntimet ja Moduulit

15 tuotetta

sivua kohden
Aseta laskeva suunta

15 tuotetta

sivua kohden
Aseta laskeva suunta
  1. TP-LINK AC50 Kontrolleri

    TP-LINK AC50 Kontrolleri
    Tuotenumero: 81487
    Etähallintalaite jopa 50:lle CAP-tukiasemalle

    Keskitetty laitteiden hallinta, automaattinen tunnistus, tukee jopa 50 tukiasemaa Toimii ilman lisenssejä Helppo ottaa käyttöön, ei vaadi olemassa olevan verkkotopologian muuttamista Keskitetty verkkojen hallinta, tukee SSID-tunnuksien ja...Keskitetty laitteiden hallinta, automaattinen tunnistus, tukee jopa 50 tukiasemaa Toimii ilman lisenssejä Helppo ottaa käyttöön, ei vaadi olemassa olevan verkkotopologian muuttamista Keskitetty verkkojen hallinta, tukee SSID-tunnuksien ja VLAN-verkkojen kartoittamista Tukee MAC-pohjaista todennusta ja portaalin kautta tapahtuvaa todennusta SSID-pohjainen toiminto, jolla voi rajoittaa käyttäjien kaistanleveyttä Käyttörajoitukset, jotka estävät pääsyn tiettyyn verkon segmenttiin Reboot Schedule -toiminto, jonka avulla voi asettaa kaikki tukisemat käynnistymään uudestaan tietyn ajan sisällä Useita tekniikoita, jotka takaavat WLAN-verkkojen tietoturvan: salausmenetelmät WPA ja WPA2-enterprise, porttikohtainen todennus (802.1X ja RADIUS) sekä valetukiasemien tunnistus Multi-SSID-toiminto, jolla voi ottaa käyttöön erilliset verkot eri käyttäjäryhmille Kuormantasaus, jolla yritysverkkojen tiedonsiirto tapahtuu sujuvammin Hiljainen malli, joka ei sisällä tuuletinta Mahdollista asentaa räkkiinLisää

  2. TP-LINK AC500 Kontrolleri

    TP-LINK AC500 Kontrolleri
    Tuotenumero: 81486
    Etähallintalaite jopa 500:lle CAP-tukiasemalle

    Keskitetty laitteiden hallinta, automaattinen tunnistus, tukee jopa 500 tukiasemaa Toimii ilman lisenssejä Helppo ottaa käyttöön, ei vaadi olemassa olevan verkkotopologian muuttamista Keskitetty verkkojen hallinta, tukee SSID-tunnuksien ja...Keskitetty laitteiden hallinta, automaattinen tunnistus, tukee jopa 500 tukiasemaa Toimii ilman lisenssejä Helppo ottaa käyttöön, ei vaadi olemassa olevan verkkotopologian muuttamista Keskitetty verkkojen hallinta, tukee SSID-tunnuksien ja VLAN-verkkojen kartoittamista Tukee MAC-pohjaista todennusta ja portaalin kautta tapahtuvaa todennusta SSID-pohjainen toiminto, jolla voi rajoittaa käyttäjien kaistanleveyttä Käyttörajoitukset, jotka estävät pääsyn tiettyyn verkon segmenttiin Reboot Schedule -toiminto, jonka avulla voi asettaa kaikki tukisemat käynnistymään uudestaan tietyn ajan sisällä Useita tekniikoita, jotka takaavat WLAN-verkkojen tietoturvan: salausmenetelmät WPA ja WPA2-enterprise, porttikohtainen todennus (802.1X ja RADIUS) sekä valetukiasemien tunnistus Multi-SSID-toiminto, jolla voi ottaa käyttöön erilliset verkot eri käyttäjäryhmille Kuormantasaus, jolla yritysverkkojen tiedonsiirto tapahtuu sujuvammin Hiljainen malli, joka ei sisällä tuuletinta Mahdollista asentaa räkkiinLisää

  3. TP-LINK MC100CM 100Mbps mediamuunnin

    TP-LINK MC100CM 100Mbps mediamuunnin
    Tuotenumero: 81275
    10/100Mbps multi-mode mediakonventteri (kaksi kuituporttia)

    Muunnos RJ45-liittimen (100BASE-TX kupari) ja multi-mode SC/UPC-tyypin kuidun (100BASE-FX) välillä (1310nm molempiin suuntiin), half-duplex ja full-duplex, hävikkiä minimoivat toiminnot Link Fault Pass-through ja Far End Fault, jopa 2 km...Muunnos RJ45-liittimen (100BASE-TX kupari) ja multi-mode SC/UPC-tyypin kuidun (100BASE-FX) välillä (1310nm molempiin suuntiin), half-duplex ja full-duplex, hävikkiä minimoivat toiminnot Link Fault Pass-through ja Far End Fault, jopa 2 km etäisyys, asennettavissa räkkiin TL-MC1400 telineessäLisää

  4. TP-LINK MC110CS 100Mbps mediamuunnin

    TP-LINK MC110CS 100Mbps mediamuunnin
    Tuotenumero: 81276
    10/100Mbps single-mode mediakonventteri (kaksi kuituporttia)

    Muunnos RJ45-liittimen (100BASE-TX kupari) ja single-mode SC/UPC-tyypin kuidun (100BASE-FX) välillä (1310nm molempiin suuntiin), half-duplex ja full-duplex, hävikkiä minimoivat toiminnot Link Fault Pass-through ja Far End Fault, jopa 20 km...Muunnos RJ45-liittimen (100BASE-TX kupari) ja single-mode SC/UPC-tyypin kuidun (100BASE-FX) välillä (1310nm molempiin suuntiin), half-duplex ja full-duplex, hävikkiä minimoivat toiminnot Link Fault Pass-through ja Far End Fault, jopa 20 km etäisyys, asennettavissa räkkiin TL-MC1400 telineessäLisää

  5. TP-LINK MC111CS 100Mbps mediamuunnin

    TP-LINK MC111CS 100Mbps mediamuunnin
    Tuotenumero: 81270
    10/100Mbps WDM single-mode mediakonventteri (yksi kuituportti)

    Muunnos RJ45-liittimen (100BASE-TX kupari) ja single-mode SC/UPC-tyypin kuidun (100BASE-FX) välillä (Tx:1550nm, Rx:1310nm), half-duplex ja full-duplex, hävikkiä minimoivat toiminnot Link Fault Pass-through ja Far End Fault, jopa 20 km etäisyys,...Muunnos RJ45-liittimen (100BASE-TX kupari) ja single-mode SC/UPC-tyypin kuidun (100BASE-FX) välillä (Tx:1550nm, Rx:1310nm), half-duplex ja full-duplex, hävikkiä minimoivat toiminnot Link Fault Pass-through ja Far End Fault, jopa 20 km etäisyys, asennettavissa räkkiin TL-MC1400 telineessäLisää

  6. TP-LINK MC112CS 100Mbps mediamuunnin

    TP-LINK MC112CS 100Mbps mediamuunnin
    Tuotenumero: 81271
    10/100Mbps WDM single-mode mediakonventteri (yksi kuituportti)

    Muunnos RJ45-liittimen (100BASE-TX kupari) ja single-mode SC/UPC-tyypin kuidun (100BASE-FX) välillä (Tx:1310nm, Rx:1550nm), half-duplex ja full-duplex, hävikkiä minimoivat toiminnot Link Fault Pass-through ja Far End Fault, jopa 20 km etäisyys,...Muunnos RJ45-liittimen (100BASE-TX kupari) ja single-mode SC/UPC-tyypin kuidun (100BASE-FX) välillä (Tx:1310nm, Rx:1550nm), half-duplex ja full-duplex, hävikkiä minimoivat toiminnot Link Fault Pass-through ja Far End Fault, jopa 20 km etäisyys, asennettavissa räkkiin TL-MC1400 telineessäLisää

  7. TP-LINK MC200CM 1000Mbps mediamuunnin

    TP-LINK MC200CM 1000Mbps mediamuunnin
    Tuotenumero: 81265
    Gigabit multi-mode mediakonvertteri (kaksi kuituporttia)

    Muunnos RJ45-liittimen (1000BASE-TX kupari) ja multi-mode SC/UPC-tyypin kuidun (1000BASE-SX) välillä (850nm), full-duplex, etäisyys jopa 550 metriä, asennettavissa räkkiin TL-MC1400 telineessä

  8. TP-LINK MC210CS 1000Mbps mediamuunnin

    TP-LINK MC210CS 1000Mbps mediamuunnin
    Tuotenumero: 81054
    Gigabit single-mode mediakonvertteri (kaksi kuituporttia)

    Muunnos RJ45-liittimen (1000BASE-TX kupari) ja single-mode SC/UPC-tyypin kuidun (1000BASE-LX/LH) välillä (1310nm), full-duplex, etäisyys jopa 15 km, asennettavissa räkkiin TL-MC1400 telineessä

  9. TP-LINK MC220L 100Mbps mediamuunnin

    TP-LINK MC220L 100Mbps mediamuunnin
    Tuotenumero: 81267
    Gigabit SFP mediakonvetteri (yksi kuituportti)

    Muunnos RJ45-liittimen (1000BASE-TX kupari) ja single-mode SC/UPC-tyypin kuidun (1000BASE-SX/LX/LH) välillä (850nm ja 1310nm toimintamoodista riippuen), full-duplex, etäisyys jopa 550 metriä (multi-mode) tai 15 km (single-mode), asennettavissa...Muunnos RJ45-liittimen (1000BASE-TX kupari) ja single-mode SC/UPC-tyypin kuidun (1000BASE-SX/LX/LH) välillä (850nm ja 1310nm toimintamoodista riippuen), full-duplex, etäisyys jopa 550 metriä (multi-mode) tai 15 km (single-mode), asennettavissa räkkiin TL-MC1400 telineessä. Vaatii erikseen hankittavan SFP-moduulinLisää

  10. TP-LINK TL-MC1400 räkkiteline mediamuuntimille

    TP-LINK TL-MC1400 räkkiteline mediamuuntimille
    Tuotenumero: 81053
    14-paikkainen räkkiteline mediamuuntimille

    Teline millä räkkiin saa jopa 14 mediamuunninta vierekkäin. 2U-kotelo, virta 100-240V, ulostulojännite 9,5V

  11. TP-LINK TL-MCRP100 virtalähde

    TP-LINK TL-MCRP100 virtalähde
    Tuotenumero: 81055
    Virtalähde TL-MC1400 mediamuuntimien räkkitelineelle

    100-240V virtalähde, jopa 102W teho, sopii TL-MC1400-räkkitelineelle

  12. TP-LINK TL-SM311LM SFP moduuli

    TP-LINK TL-SM311LM SFP moduuli
    Tuotenumero: 81335
    Gigabit multi-mode SFP moduuli (kaksi kuituporttia)

    Gigabit SFP/MiniGBIC moduuli (max 1.25Gbps), multi-mode, Plug-and-Play kytkentä, full-duplex, LC/UPC portit (850nm aaltopituus), jopa 550 metrin etäisyys, Sopii esim. T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E...Gigabit SFP/MiniGBIC moduuli (max 1.25Gbps), multi-mode, Plug-and-Play kytkentä, full-duplex, LC/UPC portit (850nm aaltopituus), jopa 550 metrin etäisyys, Sopii esim. T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E,TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P,TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 ja MC220L.Lisää

  13. TP-LINK TL-SM311LS SFP moduuli

    TP-LINK TL-SM311LS SFP moduuli
    Tuotenumero: 81261
    Gigabit single-mode SFP moduuli (kaksi kuituporttia)

    Gigabit SFP/MiniGBIC moduuli (max 1.25Gbps), single-mode, Plug-and-Play kytkentä, full-duplex, LC/UPC portit (1310nm aaltopituus), jopa 10 km etäisyys. Sopii esim. T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E...Gigabit SFP/MiniGBIC moduuli (max 1.25Gbps), single-mode, Plug-and-Play kytkentä, full-duplex, LC/UPC portit (1310nm aaltopituus), jopa 10 km etäisyys. Sopii esim. T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E,TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P,TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 ja MC220L.Lisää

  14. TP-LINK TL-SM321A SFP moduuli

    TP-LINK TL-SM321A SFP moduuli
    Tuotenumero: 81336
    Gigabit single-mode SFP moduuli (yksi kuituportti: TX:1550nm/RX:1310nm)

    1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC/UPC portti, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km

  15. TP-LINK TL-SM321B SFP moduuli

    TP-LINK TL-SM321B SFP moduuli
    Tuotenumero: 81337
    Gigabit single-mode SFP moduuli (yksi kuituportti: TX:1310nm/RX:1550nm)

    1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC/UPC portti, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km

15 tuotetta

sivua kohden
Aseta laskeva suunta