Mediamuuntimet

3 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. TP-LINK MC220L Gigabit mediamuunnin

    Tuotenumero 81267
    EAN 6935364030476
    Gigabit SFP mediakonvetteri
    Muunnos RJ45-liittimen (1000BASE-TX kupari) ja kuidun välillä SFP-moduulin avulla, full-duplex, etäisyys jopa 550 metriä (multi-mode) tai 15 km (single-mode), asennettavissa räkkiin TL-MC1400 telineessä. Vaatii erikseen hankittavan SFP-moduulin
  2. TP-LINK MC200CM Gigabit mediamuunnin

    Tuotenumero 81265
    EAN 6935364030438
    Gigabit multi-mode mediakonvertteri (kaksi kuituporttia)
    Muunnos RJ45-liittimen (1000BASE-TX kupari) ja multi-mode SC/UPC-tyypin kuidun (1000BASE-SX) välillä (850nm), full-duplex, etäisyys jopa 550 metriä, asennettavissa räkkiin TL-MC1400 telineessä
  3. TP-LINK MC210CS Gigabit mediamuunnin

    Tuotenumero 81054
    EAN 6935364030445
    Gigabit single-mode mediakonvertteri (kaksi kuituporttia)
    Muunnos RJ45-liittimen (1000BASE-TX kupari) ja single-mode SC/UPC-tyypin kuidun (1000BASE-LX/LH) välillä (1310nm), full-duplex, etäisyys jopa 15 km, asennettavissa räkkiin TL-MC1400 telineessä
Copyright © Sandcom 2022
Back to top